Wiesława Mazur

Wiesława Mazur

Trener kinezjologii edukacyjnej, specjalistka w dziedzinie terapii pedagogicznej

W kontaktach z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi stosuję najskuteczniejsze techniki pracy z ludzkimi emocjami, zachowaniami oraz sposobami myślenia. Wykorzystuję wiedzę z zakresu wielu różnych dyscyplin. Diagnozuję problemy, pomagam w ich rozwiązywaniu, zmianie nastawienia, potrafię zmotywować oraz podnieść potencjał, który pozwala moim uczniom na wyznaczanie i realizację ich celów.

Wieloletnie doświadczenie w terapii pedagogicznej, bycie matką dwójki dorosłych już dzieci, Anny i Piotra, zdobyta interdyscyplinarna wiedza oraz moje życiowe doświadczenie pozwalają mi pomagać ludziom i czerpać z tego ogromną satysfakcję. Nic nie jest w stanie zastąpić szczerego uśmiechu osób, z którymi pracuję.

Czas wolny spędzam słuchając muzyki, grając w gry planszowe lub delektując się poezją, którą kocham. Często spaceruję i przebywam ze swoimi myślami, bo czas spędzony z samym sobą pozwala nabrać dystansu do życia, jak również otworzyć się na nowe.

„Kluczem do uczenia innych jest chęć, uczenia się czegoś nowego”. Uczę się więc cały czas, począwszy od ukończenia studiów na Uniwersytecie Jagiellońskim, poprzez uczestnictwo w specjalistycznych kursach, a skończywszy na kontaktach z ludźmi, od których uczę się każdego dnia.

Jestem autorką programów:

  • „Czytam błyskawicznie, uczę się skutecznie”
  • „Zdobywaj wiedzę, zdobywaj świat – skuteczna nauka”
  • „Zdumiewająca Moc Umysłu”
  • „Poznawaj… Ucz się… Zwyciężaj, czyli jak uczyć się skutecznie”
  • „Dysleksja, dysgrafia, dysortografia oraz brak koncentracji – skuteczna pomoc” – indywidualne programy dostosowane do potrzeb ucznia.

Jestem też reżyserem spektakli teatralnych realizowanych z grupami dzieci i młodzieży „Najstarszy krasnal” oraz „Gratka”.

Inni członkowie