Pytania dotyczące kursów

Skuteczniej poradzisz sobie ze szkolnymi trudnościami. Stres i trudne emocje nie będą dla Ciebie przeszkodą w osiąganiu wymarzonych celów. Dzięki kinezjologii edukacyjnej uczenie się stanie się dla Ciebie łatwiejsze.
Zyskasz pewność siebie, umiejętność radzenia sobie z trudnymi emocjami i stresem oraz zdolność do stawiania czoła wszelkim wyzwaniom. Dzięki pracy metodą kinezjologii edukacyjnej zyskasz lepszą koncentrację oraz zdolności uczenia się.
Poznasz proste narzędzie – budowanie nawyku – dzięki któremu z łatwością wprowadzisz wymarzone zmiany na lepsze w swoim życiu. Nauczysz się, jak bez zbędnego wysiłku realizować cele, które sobie wytyczysz.
Tak, grupy na zajęcia online tworzymy na bieżąco przez cały rok w miarę napływających zgłoszeń. Rekrutacja na zajęcia stacjonarne odbywa się na początku każdego semestru.
Dążymy do tego, by dopasować zajęcia stacjonarne i online do Twojego rozkładu dnia. Napisz do nas, a ustalimy z Tobą taki termin, który Ci odpowiada.
Na kursie Poznawaj…Ucz się… Zwyciężaj! łączysz się z grupą oraz nauczycielem. Pracujesz z nami w czasie rzeczywistym. Nauczyciel na bieżąco śledzi Twoje postępy i zawsze służy Ci pomocą.
Zajęcia trwają pełną godzinę zegarową (60 minut). Dbamy o to, aby był to czas, w którym ruszasz się, korzystasz z ciekawych aplikacji, bierzesz aktywny udział w zajęciach.
Na kursie Wielka zmiana małym kosztem zbudujesz nawyk samodzielnie i we własnym tempie. Jeśli potrzebujesz wsparcia i podpowiedzi, co robić, piszesz do nauczyciela.
Nie, my pracujemy metodą warsztatową. Na naszych zajęciach będziesz pisać i rysować na tablicy, brać udział w testach, rozwiązywać ciekawe zadania. Zachęcimy Cię też do wstania od biurka i poruszania się.
Oczywiście. Na większym ekranie będzie wygodniej, ale możesz pracować z nami na każdym urządzeniu podłączonym do internetu i spełniającym wymagania techniczne opisane poniżej, w kolejnej części pytań.

Problemy techniczne

Sprawdź czy urządzenie, z którego korzystasz spełnia wymagania techniczne opisane poniżej.

Przeglądarka internetowa
Google Chrome - najnowsza stabilna wersja
Mozilla Firefox - najnowsza stabilna wersja
Internet Explorer 11
Opera - najnowsza stabilna wersja
Apple Safari - najnowsza stabilna wersja

Dodatkowe wymagania odnośnie przeglądarki
włączona obsługa ciasteczek (cookies)
włączona obsługa JavaScript

Z uwagi na różnice związane z działaniem przeglądarek internetowych niektóre funkcje platformy mogą nie działać prawidłowo na komputerach z systemem operacyjnym innym niż Microsoft Windows oraz Apple OS X. Rekomendujemy korzystanie z systemów Windows 7, 8, 10 oraz OS X wersja 10 lub nowszy. Użytkownikom systemu Linux zalecamy korzystanie z przeglądarki Google Chrome.

Wymagania sprzętowe
Konfiguracja sprzętowa musi spełniać co najmniej minimalne wymagania, które określa producent systemu oraz producent przeglądarki. Aby korzystać z materiałów audiowizualnych na platformie należy posiadać kartę dźwiękową oraz słuchawki lub głośniki. Wybrane funkcje platformy dostępne są również na kompatybilnych tabletach oraz smartfonach.

Wszelkie problemy techniczne związane z nieprawidłowym funkcjonowaniem platformy prosimy zgłaszać na adres email sekretariat@edukujemy.edu.pl

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas!